Hakkımızda

 

Yapı ve dekorasyon alanlarında üretim ve satış yapan firmamız İ & G Yapı Dekor, birmilyonnokta.com ailesinin önemli bir üyesidir. Firmamızın temel amacı, müşteri memnuniyeti prensibine uygun olarak hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmak ve bu doğrultuda verdiği hizmetleri de sürekli geliştirmeye devam etmektir. Uygun fiyatlarımız ile sizlere en kaliteli ve en kusursuz hizmetlerimizi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Ankara yapı dekor sektöründe hizmet veren firmamız, en çok tavsiye edilen firmalardan biri olmuştur. Geniş ürün ve hizmet yelpazemiz mevcuttur. Bu ürün ve hizmetlerimiz şu şekildedir; mutfak dolabı imalatı, ofis dekorasyonu, çatı uygulamaları, sıhhi tesisat döşeme, alçı sıva uygulaması, banyo dolabı imalatı, mutfak dekorasyonu, banyo dekorasyonu, iç ve dış cephe boya işleri, 3d çizim, elektrik döşeme, aydınlatma işleri, her türlü tadilat gibi birçok ürün ve hizmet yelpazemiz bulunmaktadır.

 

Firmamız, her zaman müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda hareket eder. Müşterilerimizin istediği projeleri, isteklerine uygun bir biçimde kaliteli şekilde tamamlıyoruz. Bütçe dostu fiyat politikasına sahip firmamızdan dilediğiniz zaman hizmet talep edebilme imkânınız bulunmaktadır. Sizler için durmadan çalışıyoruz. Firmamız, gelişime ve yeniliğe açıktır. Modern bir firma olarak en güncel yenilikleri sizlere sunuyoruz.

 

Bizimle iletişime geçmek çok kolaydır. Detaylı bilgi almak için, herhangi bir konuda soru sormak için bizleri arayabilirsiniz ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Sizleri de en kaliteli hizmetlerimizi almaya davet ediyoruz.

 

 

Öne Çıkarılanlar

Çankaya Ofis Dekorasyonu

Ofis dekorasyonu, iş yerinin hem estetik hem de işlevsel yönlerini

Çankaya Anahtar Teslim Dekorasyon

Anahtar teslim dekorasyon, ev veya ofis gibi yaşam alanlarının baştan s

Çankaya 3D Çizim Hizmeti

3D çizim hizmeti, mimari, mühendislik, iç tasarım ve

Çankaya Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonu, yaşam alanlarımızın estetik ve fonksiyonel açıda

Yorumlar